Харьков Сделать стартовой    Добавить в избранное  
Харьков:  О Харькове)   Районы области)   Кинотеатры)   Клубы)   Кафе,Бары)   Гостиницы)   Бани, сауны)   Парки)   Теарты)   Музеи)
     Галереи, выставки)   Стадионы и корты)   Верховая езда)   Катки)   Спорт и красота)   Храмы и соборы)   Компьютерные клубы)  
Транспорт:   СТО,АЗС,Тюнинг)   Автомагазины)   Автосалоны)   Прокат авто)   Автошколы)   TAXI)   Метро)                 [ ]
Образование:   Учебные заведения)   Стипендия)   $$$ для студентов)     +Регистрация в ДЕТСКИЙ САД)
Медицина:   Больницы)   Аптеки)   Стоматология)          Банки)   Ломбарды)   Форекс)   Электронные деньги)
Недвижимость:   Квартиры посуточно)   Агентства)   Элитное жильё)   Кредиты на жилье)   Строительство, ремонт)
Медиа:   Радиостанции)   Газеты, Журналы)   TV-программа)   WEB-камеры)   Кабельное ТВ)   Провайдеры)   Домашние сети)   FREE Wi-Fi)
Сервисы:   Форум)   Знакомства)   Send SMS)   Радио)    Открытки)   Сонник)   Обьявления)   Погода)   Почтовые Индексы)
Город Харьков - ЛЕТО
Знакомства на любой вкус!
Top Referrers. Powered by Webalizer
 • Добавьте хоть одну фразу.

 • Справочная

  ПАРК ГОРЬКОГО

  Гостям города Харькова
  "Горячие" телефоны Харькова
  Попадает ли ваш автомобиль под налог на роскошь - Расчет среднерыночной стоимости автомобиля
  Тарифы на электроэнергию - Введите ваши показания счетчика
  Почтовые индексы Харькова и области

  Все поезда
  ОТ станции:


  ДО станции:  Детская Железная Дорога
  Расписание пригородных поездов
  Харьков транспортный

  Аэропорт "Харьков" (расписание вылетов из Харькова)
  КАРТА ХАРЬКОВА

  Вид из космоса
 • Тарифы ЖКХ

  Полиция Харьков

 • BIGLINE.NET

  BIGLINE.NET - 

Internet Service Provider

  Оптика в каждый дом

  - Оптоволоконные сети
  - Выделенные линии
  - Radio-ethernet
  - Локальные сети
  - Регистрация доменов
  - Хостинг

  Безлимитный интернет по ОПТОВОЛОКНУ дешевле только даром.

  Сегодня

  24 сентября

  В этот день:
  Родились
  В мире
  В Харькове

  Именины:
  Федора, Дмитрий, Герман, Сергей, Ия, Лев, Роман

  Святцы:
  Преподобного Силуана Афонского.

  Примета:
  Федорин день

  Совет дня:
  Не давайте повода для ревности, либо будьте готовы к выяснению отношений.

  Рецепт дня:
  Жаркое из говядины

  Афоризм дня:
  Чурка - это уровень развития полена.

  Анекдоты дня:
  Вчера над территорией Литвы было утеряно новое секретное оружие.
  Сегодня не могут найти Литвы.

  * * *
  - Человеку свойственно ошибаться… - издалека начал командир разговор с женой сапера.

  Гороскопы

  ОБЫЧНЫЙ
       ЛЮБОВНЫЙ
         МОБИЛЬНЫЙ

  Овен


  Телец


  Близнецы


  Рак


  Лев


  Дева


  Весы


  Скорпион


  Стрелец


  Козерог


  Водолей


  Рыбы


   

  Назад


  Вовчанський район

  Площа-1888,0 км2.
  Населення - 54,9 тис. чол.
  Рік утворення - 1923.

  Районний центр - Вовчанськ - місто районного підпорядкування. Розташоване на річці Вовчій, лівій притоці Сіверського Дінця, за 72 км від обласного центру. З обласним центром зв'язаний залізницею (через Бєлгород), шосейною дорогою І постійною авіалінією.
  Наприкінці XVI століття землі, розташовані поблизу р. Вовчої, належали Бєлгородському монастирю, який віддавав їх в оренду бєлгородським служилим та іншим людям. Історичні дані про заснування Вовчанська свідчать, шо місто виникло в 1674 році.
  В останній чверті XVII століття спостерігався великий рух переселенців з Правобережної України на землі південної частини Російської держави. Уряд Росії, зацікавлений у зміцненні південних кордонів, охоче приймав українців, яких тоді у документах іменували черкасами, залучав їх для несення сторожової служби. Так, у 1674 році на річці Вовчі Води, як тоді її називали, з'явилась група українців на чолі з Мартином Старочудним, що увійшла до складу сторожової служби від Нежегольського городища. В зв'язку з цим М. Старочудному часто доводилось бувати на Вовчих Водах, він знав цю місцевість, зручну як у господарському, так і у воєнно-стратегічному відношенні. Старочудний вирішив заселити місцевість вздовж річки Вовчі Води. З цією метою він надіслав листа до царя, в якому просив дозволу збудувати місто, заснувати слободи і села з фортецями та сторожами, "щоб татаров'я в Україні міста безвісно не прийшли". Дозвіл було одержано. В листі Бєлгородського воєводи до Чугуївського згадується, що в 1674 році за указом царя Олексія Михайловича "наказано нежегольському черкашенину Мартину на річці Вовчі Води будувати слободу, а для проживання покликати своїх товаришів черкас з малоросійських і задніпровських міст; а інших людей зовсім не приймати". Незважаючи на заборону, на Вовчих Водах оселялися також і селяни, які тікали від кріпосницького гніту з центральних районів Російської держави.
  Так було засновано слободу, яка згодом перетворилася в місто Вовчанськ.

  Об'єкти туризму:

  Археологічні:
  У 3900 році археологи поблизу Верхнього Салтова виявили велике, старовинне місто УШ-Х століття з укріпленнями і багатьма пригородами. Воно займало площу понад 120 га і мало назву "Сарада". Був виявлений також великий катакомбний могильник довжиною 2,5 км. загальною площею 100 га. За досить обережними підрахунками тут налічується 40 тис. катакомб, з яких 700 розкопано. Відомий вчений А. А. Спицин писав, що дослідницькі роботи у Верхньому СалтовІ поклали початок "новій ері у вивченні стародавностей середніх віків півдня Росії". Так було покладено початок вивченню археологічної культури, яка одержала назву Салтівської.
  Зараз на території с. Верхній Салтів знаходиться Державний Історико-археологічний заповідник "Верхній Салтів", розташований на правому березі Сіверського Дінця, одне з найбільш яскравих явищ серед пам'ятників салтівської культури раннього середньовіччя Східної Європи.
  На території сучасного міста Вовчанськ і поблизу нього знайдені пам'ятки культури давніх часів, зокрема 2 неолітичні поселення (У-ІУ тисячоліття до н.е.), кургани ранньобронзового віку (III тисячоліття до н.е.), поселення черняхівської ранньослов'янської культури (ІІ-УІ століття до н.е.), а також городище і 5 поселень УШ-ІХ століть салтівської культури із змішаним слов'яно-аланським населенням.
  Поблизу села Вовчанські Хутори виявлено поселення пізнього неоліту (кінець IV початок III тисячоліття до н.е.).
  Лісове заповідне урочище місцевого значення "Пивне". Площа 142,0 га. Знаходиться на території Старосалтівського лісництва. Це унікальна ділянка південної частини лісостепу, цінний в ботанічному і зоологічному відношенні. Поєднання лісових, степових, болотних рослинних формацій, які мають велику кількість деревинно-чагарникової (приблизно 30 видів) і трав'яної (приблизно 200 видів) рослинності. Тут ростуть таки рідкі види рослин, як гіацинт блідий, астрагал, барвінок трав'янистий, сон-трава, адоніс весняний.

  Місця пов'язані з життям і діяльністю видатних осіб:
  Вовчанськ - батьківщина письменника Олеся Досвітнього (О. Ф. Скрипаль 1891-1934).
  В с. Бакшеївка народився письменник, драматург К. А. Треньов (1876-1945).
  Поблизу села Огірцевого виявлено неолітичне поселення
  (У-ІУ тисячотліття до н.є.).
  Біля Хотімлі збереглися рештки поселення епохи бронзи (II тисячоліття до н.е.). На цьому місці виявлено також місце скіфських часів (У-ПІ століття до н.е.) та періоду Салтівської культури (УШ-Х століття н.е.)

  Історичні:
  У місті встановлені чотири пам'ятники на честь воїнів, що пали в боях з фашистами. Піднімається обеліск на могилі генерал-майора Е. П. Серашова, командира 23-й гвардійської кавалерійської Уральської дивізії, що загинув в боях за Харків у березні 1943 року.

  Природні:
  Ботанічний заказник загальнодержавного значення "Вовчанськии". Площа 185,0 га. Розташований на території сіл Мала Вовча, II Жовтневе, Волохівка, Землянки, Нестерне, Охрімівка.
  Ландшафтний заказник місцевого значення "Иоводонівський". Площа 197,0 га. Розташований в Старосалтівському лісництві.
  Ландшафтний заказник місцевого значення "Соколята". Площа 501,0 га. Знаходиться на території Хотімлянського і Старосалтівського лісництва, біля с. Молодове. Це унікальний ландшафт, цінний в ботанічному і зоологічному відношенні, багатий деревинно-чагарниковою і трав'янистою рослинностю.
  Ландшафтний заказник місцевого значення "Сіверськодонецький". Площа 2531,0 га. Знаходиться на території Чайківського лісництва.
  Лісовий заказник місцевого значення "Великий Ліс". Площа 58,0 га. Знаходиться в Старицькому лісництві. Це ділянка цінних дубових насаджень віком 25-55 років.
  Лісовий заказник місцевого значення "Старосалтівський". Площа 347,4 га. Розташований на території селища Старий Салтів.
  Ентомологічний заказник місцевого значення "Василевський". Площа 5,5 га. Розташований в с. Іванівка на ділянці степового схилу балки, де ростуть гіацинт блідий, сон-трава, адоніс весняний, а також чагарники. Тут живуть більше 40 видів корисних комах, в тому числі одинокі бджоли, джмелі.
  Ботанічний пам'ятник природи місцевого значення "Велике". Площа 4,0 га. Знаходиться в Єфремівському лісництві. Тут єдине місце в Україні, де росте на узлісках дубових насаджень, які заросли ліщиною, калиною, глодом, занесений до Червоної Книги СРСР, рідкий і цінний для науки зникаючий вид - вовчі ягоди Софії.
  Лісове заповідне урочище місцевого значення "Холодноярське". Площа 10,0 га. Знаходиться на території Старицького лісництва.

    


  Школа азарта:   Американская рулетка)   Карточные игры) Фокусы)   Пасьянс) Гадания)   Бильярд) Домино)   Кости) Нарды)   Шашки)

  Интим:  Интим)   Услуги) Камасутра)   30 лучших поз) Справочник по интимным товарам)   Полезно знать всем)  
   :: О нас   :: Правила   :: Реклама у нас   :: Добавить сайт   :: Вакансии   :: Каталог сайтов                  [ наверх ]          


  2005-2020 © ИП "ГороD", Все права на материалы, находящиеся на сайте gorod.kharkov.ua , охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на gorod.kharkov.ua обязательна.
  Информация:
  Примечание: мы не несем ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. Перед размещением информации ознакомтесь с правилами портала.

  «Харьков 2005-2020»