Помер мер Харкова Геннадій Кернес
Дата: 17/12/2020
Тема: НОВОСТИ ХАРЬКОВА


У ніч на 17 грудня помер мер Харкова Геннадій Кернес, повідомив його друг бізнесмен Павло Фукс.Інформацію про смерть Кернеса підтвердив і його син Родіон Гайсинський в Instagram.

«Ти був найсильнішим і завжди боровся до кінця. Ти пішов з життя переможцем», — написав він.

«Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів і систем його організму», — написав він у себе в Telegram.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов повідомив, що дата і місце похорону поки невідомі. Ці питання будуть вирішуватися в найближчі години.

11 грудня стало відомо, що у Кернеса відмовили нирки, він знаходився на стовідсотковому діалізі - штучному виведенні продуктів життєдіяльності і надлишкової рідини з організму.

У вересні Кернес зліг у лікарню через зараження коронавірусом. 16 вересня його літаком доставили в німецьку клініку Шаріте. За даними міськради, у нього почалося загострення хронічних захворювань, які він отримав внаслідок замаху в 2014 році.

Геннадій Кернес отримав повноваження міського голови Харкова на першій сесії Харківської міської ради 9 грудня. Його оголосили мером без приведення до присяги.

Кернес обіймав посаду мера Харкова з 2010 року.

28 квітня 2014 року на Кернеса було скоєно замах. Під час пробіжки чиновника важко поранили з вогнепальної зброї. Після замаху Кернес пересувався на інвалідному візку.Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3950