В СБУ розповіли деталі ліквідації терориста Гіві
Дата: 06/03/2020
Тема: ИНТЕРЕСНОЕ


Співробітник СБУ Олег Сугерей повідомив, що операція з ліквідації терориста Михайла Толстих, відомого як Гіві, готувалась два роки. Вибухівку закладала дівчина-агент – «відома блондинка».

Після ліквідації бойовика Арсенія Павлова (Мотороли), Гіві боявся виходити з дому. «Але він був велелюбний, любив жінок, і йому їх привозили», – розповідає спецслужбовець.

Так в оточенні терориста з’явилась агент, яка і заклала вибухівку. Та спрацювала, коли командир «Сомалі» зайшов на роботу. А Олег Сугерей здійснював прикриття операції.

Нагадаємо, у 2017 році були ліквідовані два ватажки терористів – Михайло Толстих «Гіві» у Донецьку та «Спец» Олег Анащенко у Луганську. 8 лютого 2017 року «Гіві» знищили прямо в його службовому кабінеті, територію навколо якого ретельно охороняв його батальйон.

Раніше в так званому Міністерстві держбезпеки фейковой ДНР заявляли, що за ліквідацією ватажків терористів Арсена Павлова, він же «Моторола», і Михайла Толстих, на прізвисько «Гіві», стоять спецзагони СБУ. У «ЛНР» називали відділ контррозвідки СБУ, який планував операцію, а нібито здійснили її бійці 8 полку спецпризначення.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3935