Вчені показали астероїди Сонячної системи у співвідношенні зі спорудами на Землі
Дата: 18/02/2020
Тема: Наука и техника


Вчені підготували ролик, який канал MetaBallStudios випустив на YouTube, в якому показані розміри астероїдів Сонячної системи у порівнянні з різними об'єктами на Землі. За основу взято Нью-Йорк, але на відео також показані споруди, що знаходяться в інших містах і країнах – зокрема, Ейфілева вежа. У ролику представлені небесні тіла від 4,1 метра до 939 кілометрів.

Найменший з представлених астероїдів – 2008 TC3 – врізався в Землю у жовтні 2008 року. Велика його частина згоріла в атмосфері нашої планети, але деякі уламки досягли поверхні на території Судану.

Найбільший астероїд в ролику – Церера. З 1802 року вона була класифікована як астероїд, але в 2006 році це небесне тіло було включено в список карликових планет поряд з Плутоном. Церера розташовується в поясі астероїдів і містить майже третину його маси. За оцінками вчених, астероїд, що впав на Землю близько 65 мільйонів років тому і став причиною вимирання динозаврів, був від 4,1 до 4,4 км в діаметрі.Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3934