АПАРАТ CURIOSITY НАДІСЛАВ ДИВОВИЖНИЙ ЗНІМОК З МАРСУ
Дата: 04/11/2019
Тема: Наука и техника


Марсохід Curiosity надіслав на Землю знімок однієї з частин марсіанського кратера Гейла — фронтону під назвою Центральний Бьютт.
Зазначається, що фото було отримане за допомогою правої навігаційної камери ровера B 1 листопада або Sol 2573. Він показує вид назад до краю кратера.

На передньому плані пологий пагорб спускається до гори. Вдалині від пильного туману піднімається край кратера Гейла — створений в результаті гігантського удару метеорита мільярди років тому.

Повідомляється, що чорно-білий знімок "змушує задуматися" про повну ізоляцію місії Curiosity — після сумного закриття місії Opportunity, саме Curiosity тепер є єдиним марсоходом, які працюють на Марсі, оскільки InSight — стаціонарний посадковий апарат.

Центральний Бьютт містить шари осадових порід, в яких можуть бути ключі до розуміння наявності води в цьому регіоні в далекому минулому. Curiosity буде вивчати ці осадові шари, щоб спробувати оцінити їх протяжність.

Інструменти Curiosity також досліджують зміни породи в області кратеру — там є кілька різних кольорів, які можуть належати різним мінералам. Дані, отримані Curiosity, допоможуть охарактеризувати ці одиниці і то, як вони можуть бути пов’язані один з одним.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3879