У Харкові на даху храму встановили сонячну станцію
Дата: 04/10/2019
Тема: ИНТЕРЕСНОЕ


Сонячні батареї з'явилися на даху допоміжної будівлі Костьолу Успіння (Вознесіння) Присвятої Діви Марії (римо-католицька церква).

Це перша в Україні дахова сонячна електростанція на релігійній будові. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник Харківського енергетичного кластеру Станіслав Ігнатьєв.

"Мережева сонячна електростанція, що запроектована та змонтована підприємствами, які входять у Харківський енергетичний кластер, має встановлену потужність 180 КВт і є найбільшою даховою СЕС регіону, які інстальовані на об’єктах соціальної та культурної сфер у регіоні", - написав він.

Сонячна електростанція складається із 60 фотомодулів Risen 300, що об’єднані в мережу із трьома інверторами Fronius 60. Раніше, на будівлі була встановлена система геліоколекторів для гарячого водопостачання.

За словами Станіслава Ігнатьєва, місто Харків є національним лідером серед дахових СЕС приватних домогосподарств, а область - лідирує за сумарною потужністю СЕС на дахах будівель соціальної сфери.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3877