Samsung Galaxy S8 отримає «нескінченний дисплей»
Дата: 05/03/2017
Тема: Наука и техника


Нещодавно пройшла виставка MWC 2017, в ході якої з’явилися нові зображення Samsung Galaxy S8, а також інформація про те, що анонс флагмана відбудеться 29 березня на заході Unpacked. У мережі вже виникали чутки про те, що апарат буде оснащуватися дуже незвичайним екраном в стилі вже анонсованого LG G6. А після публікації першого прес-знімка моделі з явно витягнутим екраном в цьому немає ніяких сумнівів.

Згідно з даними на сайті Бюро по патентах і товарних знаків США (USPTO), компанія має намір використовувати дисплей Samsung Galaxy S8 в якості основи для маркетингової кампанії. Південнокорейський виробник зареєстрував торгову марку «Infinity Display» ( «Нескінченний дисплей»), яка, судячи з усього, має безпосереднє відношення до екрану майбутнього флагмана.

Ніякі подробиці про те, що саме ховається під терміном «Infinity Display», поки не розкриваються, зате згадується, що Samsung залишила за собою право набирати цю назву будь-яким шрифтом.

Вперше джерела отримали інформацію про Infinity Display ще минулого місяця. І тоді передбачалося, що назва розповідає охоплює практично всю передню панель смартфона екран, який до того ж, заходить на бічні грані і створює ефект нескінченності. А недавно з’явилися прес-знімки Galaxy S8 дозволили припустити, що дисплей телефону отримає витягнуту форму і співвідношення сторін 18: 9.

За даними південнокорейського видання The Investor, що посилається на обізнані джерела, початок прийому попередніх замовлень на Samsung Galaxy S8 заплановано на 10 квітня цього року. Надходження пристрою в продаж очікується 21 квітня.

Раніше повідомлялося, що Samsung вже приступила до масового виробництва смартфонів, а обсяг стартовій партії перевищить 12 млн штук.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3851