Бойовиків «ДНР» і «ЛНР» попередили не порушувати мінські домовленості парадами
Дата: 20/04/2016
Тема: События


У Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи представників «ЛНР» і «ДНР» попередили, що проведення військового параду на 9 травня буде порушенням Мінських домовленостей. Про це повідомила прес-секретар представника України на переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Напередодні святкування 9 травня українська сторона попереджає представників окремих районів Донецької і Луганської областей: проведення так званого параду військової техніки у Донецьку буде прямим і грубим порушенням Мінських угод. Відповідно до домовленостей усе озброєння має бути відведене з лінії зіткнення до місць постійної дислокації, і це відведення має бути підтверджене співробітниками СММ ОБСЄ», – написала вона на своїй сторінці у Facebook .

Зазначимо, ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко нещодавно завив сепаратистьким ЗМІ про намір провести 9 травня в Донецьку парад військової техніки. За його словами, парад 2016 року буде «більш масштабним», ніж минулорічний.

Нагадаємо, 9 травня 2015 року в окупованих Донецьку і Луганську відбулися паради за участю забороненої військової важкої техніки. Президент України Петро Порошенко і заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг засудили їх.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3804