Ірина Венедіктова підписала підозру брату голови ОАСК Павла Вовка
Дата: 07/04/2021
Тема: ИНТЕРЕСНОЕ


Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру двом адвокатам, які обіцяли за 100 тис. доларів США та через голову Окружного адмінсуду Києва вирішити питання з одним із суддів ОАСК про прийняття позитивного рішення. Про це Венедіктова написала у Facebook.

«Буквально годину тому я підписала повідомлення про підозру двом горе-ділкам, які називають себе адвокатами. Вони надавали, як їм здавалось, адвокатські послуги, однак, на думку детективів НАБУ і прокурорів САП, з якими я цілком згодна, така правова допомога – пряма дорога на лаву підсудних», – повідомила вона.

Вона пояснила, що обидва адвокати отримали 100 тис. доларів і мали передати ці кошти суддям ОАСК. За ці гроші адвокати обіцяли ліквідатору товариства допомогти винести «зручне» судове рішення.

Венедіктова також підтвердила, що один із затриманих – брат голови Окружного адмінсуду Павла Вовка.

Як інформував ZAXID.NET, 6 квітня НАБУ затримало Юрія Зонтова, який є братом Павла Вовка, під час отримання 100 тис. доларів. Сам Вовк назвав затримання і обшуки в суді «провокацією» з боку НАБУ і «помстою».

Сьогодні НАБУ повідомило, що під час обшуку у адвокатів знайшло понад 3,7 млн доларів США, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів стерлінгів, 230 тис. грн та 100 шекелів. Крім того, правоохоронці виявили золоті злитки, антикваріат та документи на ім’я голови ОАСК Павла Вовка та його близького родича.Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3967