NASA ЗНАЙШЛО ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВИСАДКИ КОСМОНАВТІВ НА МАРСІ
Дата: 16/12/2019
Тема: Наука и техника


Вчені з аерокосмічного агентства NASA знайшли на Марсі обширний регіон, де водяний лід сягає самої поверхні планети. Це місце може ідеально підійти для видобутку ресурсів на Марсі, найважливіший з яких – вода.

Зазначається, що астронавтам на Марсі доведеться добувати воду для споживання й отримання ракетного палива на зворотну дорогу, саме тому це місце у NASA вважають найбільш відповідним.

"Брати з собою воду з Землі було б неймовірно дорого. Все, від чого можна відмовитися, залишає більше місця для наукового обладнання або додаткових інженерних можливостей", – розповів планетолог з NASA Сілвейн Пікьюкс.

Пікьюкс і його команда виявили лід, коли вивчали дані зондів MRO і "Марс Одіссей". На їхнє здивування, він виявився всього в декількох сантиметрах під поверхнею планети.

Він також зауважив, що астронавтам не потрібно брати з собою важкого обладнання, оскільки видобуток води в такому випадку не буде складним завданням.

Заглиблюватися в ґрунт Марса непросто навіть при наявності відповідної техніки, як довів апарат InSight. У лютому він почав бурити поверхню з метою досягти глибини 4,8 метра, але застряг через кілька сантиметрів.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3904