Кабінет міністрів України планує почати масштабне будівництво доріг з 1 березня
Дата: 29/11/2019
Тема: Экономика


«Ми дуже добре розуміємо, що потрібно робити. І в наступному році з 1 березня ми плануємо почати велике будівництво. Для цього в державному бюджеті передбачені необхідні кошти. Їх недостатньо, але це необхідний стартовий ресурс, який ми маємо намір використовувати, щоб країна «поїхала», – заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час ефіру на одному з телеканалів.

Глава уряду також нагадав, що Кабмін змінив керівництво «Укравтодору» і «Укртрансбезпеки» – ключових органів, які повинні забезпечувати високу якість доріг. У наступному році план по будівництву і ремонту 4 тисяч кілометрів доріг буде виконаний.

«Будівництво доріг для нас – це не тільки спосіб зшити країну, це ще і спосіб запустити економіку. Це один з трьох економічних стовпів, на яких буде триматися економічне зростання наступні п’ять років», – сказав він.

Нагадаємо, екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що всі дороги в Україні можна відремонтувати за 10 років. Це потребуватиме 1 трильйона гривень.

У держбюджеті-2018 на ремонт доріг було передбачено 40 мільярдів, а у 2019 – 55,1 мільярдів гривень.

Раніше було підраховано, скільки крадуть під час ремонту українських автодоріг. Зокрема, у Дніпропетровській області затримали чиновників, які відмили на ремонті доріг мільйони гривень.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3885