«Диванні війська» визнали важливою частиною протестів
Дата: 08/12/2015
Тема: Общество


Група фахівців з сучасних медіа з Нью-Йоркського університету виявила, що слактивісти — від англійських слів «slacker» (нероба) і «activism» (активізм) — є важливою частиною соціальних протестів, поширюючи інформацію про різні акції та поточний порядок денний серед широких верств населення, а також роблячи події всередині країни «видимими» для іноземних ЗМІ.

Слактивісти збільшують охоплення людей інформованих про протести, пише журнал PLoS ONE. Слактивіст — це людина, яка підтримує соціальну активність і протести «знизу», проте не відвідує різні акції та мітинги. Замість цього слактивіст займається активністю в інтернеті: підписує онлайн-петиції, «лайкає» і поширює різні записи.

Також до слактивізму зазвичай відносять зміну фотографії профілю в соціальних мережах, яка прив’язана до якоїсь події — наприклад, накладення фільтра з кольорами прапора Франції після серії терактів в Парижі.

Існує поширена думка, що слактивізм замінює реальні дії і на практиці і, як результат, не призводить до змін, що є метою соціальних кампаній.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3771