Терористи розповіли подробиці теракту в Харкові
Дата: 28/02/2015
Тема: НОВОСТИ ХАРЬКОВА


За організацію недільного теракту у Харкові терористи мали отримати 10 тисяч доларів – така ціна життя чотирьох людей та каліцтва ще десятка.

На п`яту добу після теракту СБУ вдалося вирахувати й затримати тих, хто вбив чотирьох людей. У помешканні затриманих знайшли гранати Ф-1, пластид, детонатори, набої. Тож, таких терактів, як на недільній ході, могло, й мало би бути ще кілька.

Затриманий на прізвисько «Рижий» спокійно розповідає, як їздив до Бєлгорода, отримував від спецслужб інструкції, вибухівку та гроші. Від листопада він слідкував за переміщенням українських військ та техніки.

«Рижий» знайшов для теракту ще двох харків`ян, серед яких – колишній беркутівець, один з тих, хто розганяв майданівців в Києві. Вже втрьох вони й розробили план.

У ніч перед ходою заклали міну, за кілька годин приїхали перевірити, чи її не видно. Коли колона рушила, один із терористів був біля Палацу Спорту – надіслав смс «Рижому», й вже той за допомогою мобільного телефону привів вибухівку в дію.

«Всі три фігуранти, ми підтверджуємо, мали зв’язок з «Оплотом» і мали участь в так званих акціях антимайдану, а простіше кажучи – били людей в Києві. Вони, до речі, і познайомилися, двоє з них, у лікарні харківській після того, як там лікувалися після «активної діяльності» в лютому рік тому в м. Києві проти протестувальників на Майдані,»- заявляє очільник СБУ Наливайченко.

Усі троє затриманих молоді чоловіки, віком від 28 до 42 років. Ще двоє – водії, скоріше за все, у справі будуть свідками. Безпосередні «куратори» терористичної групи також громадяни України, хоча й переховуються в російському Бєлгороді.

Это статья Город - Информационно развлекательный портал Харькова
http://gorod.kharkov.ua

URL этой статьи:
http://gorod.kharkov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3658